Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες των μαθητριών και μαθητών της Γ΄τάξης του 2ου Γυμνασίου Καστοριάς

Οι μαθητές και οι μαθήτριες της Γ΄Γυμνασίου πρέπει να προσκομίσουν με την έναρξη της σχολικής χρονιάς 2018 -2019 στην Α΄τάξη του ΓΕ.Λ. ή του ΕΠΑ.Λ. συμπληρωμένο Ατομικό Δελτίο Υγείας Μαθητή (ΑΔΥΜ). Για τη συμπλήρωση του παραπάνω ΑΔΥΜ παρακαλούμε να επικοινωνείτε σύμφωνα με τα παρακάτω στοιχεία, όπως μας κοινοποιήθηκαν από τις αρμόδιες υπηρεσίες:

ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΜΕ ΟΤΙ Η ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΑΔΥΜ ΓΙΑ ΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ  (ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ & ΔΕΥΤΕΤΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ) ΘΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΠΕΔΥ-ΚΥ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΠΡΟΣΚΟΜΙΖΟΝΤΑΣ ΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΒΙΒΛΙΑΡΙΟ ΥΓΕΙΑΣ ΠΑΙΔΙΟΥ.

ΚΑΤΟΠΙΝ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΑ ΕΞΗΣ ΤΗΛΕΦΩΝΑ:

ΓΙΑ ΜΑΘΗΤΕΣ  ΚΑΤΩ ΤΩΝ 14 ΧΡΟΝΩΝ:

• Για ΤΕΤΑΡΤΕΣ

Ραντεβού καθημερινά (από 8:00 έως 13:00) στο 2467029291

ΓΙΑ ΜΑΘΗΤΕΣ  ΑΝΩ ΤΩΝ 14 ΧΡΟΝΩΝ:

• Για ΔΕΥΤΕΡΕΣ & ΤΕΤΑΡΤΕΣ

Ραντεβού καθημερινά (από 8:00 έως 13:00) στο 2467029002